text

Активуйте подарунковий доступ >

Служба охорони праці

До відома підприємців, які застосовують вибухові матеріали

  • 15 лютого 2016
  • 94

Державна служба України з питань праці нагадує, які документи повинен подати суб’єкт господарювання для включення вибухових матеріалів до Переліку

Державна служба України з питань праці (Держпраці) нагадує, які документи повинен подати суб’єкт господарювання для включення вибухових матеріалів до Переліку.

Відповідно до Порядку включення (виключення) вибухових матеріалів промислового призначення до (з) Переліку вибухових матеріалів промислового призначення, допущених до постійного виробництва і застосування, затвердженого наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 09.08.2006 року № 515 (далі — Перелік), для включення вибухових матеріалів до Переліку суб’єкт господарювання подає до Держпраці:

  • заяву за зразком, що додається до Переліку;
  • належним чином завірену копію затверджених та зареєстрованих технічних умов на вибуховий матеріал;
  • сертифікат відповідності вибухового матеріалу (за наявністю).

Держпраці наголошує, що відповідно до пункту 12 частини першої статті 7 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» від 02.03.2015 № 222-VIII постановою Кабінету Міністрів України від 23.12.2015 № 1137 затверджено Перелік вибухових матеріалів промислового призначення, виробництво яких підлягає ліцензуванню.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся