Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Скачайте новий Покажчик НПАОП 2019 ▶ ▷

Служба охорони праці

Про заходи безпеки на можливі ризики виникнення надзвичайних ситуацій, терористичних актів, диверсій, мінування

  • 12 лютого 2015
  • 38

З метою попередження та протидії можливим загрозам життю та здоров’ю учасників навчально-виховного процесу треба невідкладно забезпечити організацію і проведення у дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних та вищих навчальних закладах роз’яснювальної роботи (навчання)

Міністерство освіти і науки України, Державна служба України з надзвичайних ситуацій підготували лист «Про заходи безпеки на можливі ризики виникнення надзвичайних ситуацій, терористичних актів, диверсій, мінування» від 05.02.2015 № 1/9-55/02-1645/12, призначений керівникам департаментів (управлінь) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій, вищих навчальних закладів I–IV рівнів акредитації, начальникам головних управлінь (управлінь) Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

З метою попередження та протидії можливим загрозам життю та здоров’ю учасників навчально-виховного процесу треба невідкладно забезпечити організацію і проведення у дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних та вищих навчальних закладах роз’яснювальної роботи (навчання):

-        про порядок дій в умовах надзвичайних ситуацій, терористичних актів, диверсій, мінування, інших небезпек;

-        необхідність посилення пильності та заходів безпеки у разі виявлення підозрілих предметів, транспортних засобів та осіб, поведінка яких викликає підозру;

-        відпрацювання практичних дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій;

-        правила поводження при виявленні вибухонебезпечних предметів;

-        надання першої допомоги травмованим і потерпілим.

Вказані заходи безпеки необхідно провести із залученням представників територіальних підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій, місцевих навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

З метою підвищення готовності органів управління, установ та закладів освіти і науки до реагування на надзвичайні ситуації та дій в умовах ускладнення обстановки доручено також, у межах компетенції, слід забезпечити виконання Плану реагування на надзвичайні ситуації державного рівня, затвердженого постановою КМУ від 16.11.2001 № 1567, та у повному обсязі заходів, рекомендованих листом МОН України від 28.04.2014 № 1/9-226.

Згідно з розпорядженням КМУ від 26.01.2015 № 48-р Державній службі України з надзвичайних ситуацій та її територіальним органам разом з місцевими органами виконавчої влади надано дозвіл на проведення протягом лютого–березня 2015 року перевірок стану готовності пунктів управління, захисних споруд та наявності планів цивільного захисту на особливий період і планів реагування на надзвичайні ситуації.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати