-

Освітянам повернули повну тривалість відпустки

15 липня 2022
61221
Середній бал: 5 із 5

Раніше відпустку скоротили до 24-х днів на час дії воєнного стану

Освітянам повернули повну тривалість відпустки

Навчання і перевірка знань з охорони праці працівників закладів освіти

1 липня 2022 року Верховна Рада прийняла в цілому проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо оптимізації трудових відносин» (реєстр. № 7251; далі — Закон). 

Освітянам повернули повну тривалість відпусткиСкачайте наказ про затвердження графіка відпусток 2022

Парламент, зокрема, підтримав зміни до статті 12 Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» від 15.03.2022 № 2136-ІХ. Попередня редакція цієї статті передбачала, що щорічна основна оплачувана відпустка надається працівникам тривалістю 24 календарних дні (к. д.).

За новою редакцією педагогічним працівникам повернули відпустку тривалістю 56 к. д., відповідно до умов надання та тривалості щорічних основних відпусток встановлених Законом України «Про відпустки» від 15.11.1996 № 504/96-ВР та Порядком надання щорічної основної відпустки тривалістю до 56 календарних днів керівним працівникам навчальних закладів та установ освіти, навчальних (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів, педагогічним, науково-педагогічним працівникам та науковим працівникам, затвердженим постановою КМУ від 14.04.97 № 346.

Джерело: Профспілка працівників освіти і науки України

Любі читачі, команда MCFR Охорона праці продовжує працювати і надавати вам професійну підтримку

У разі, якщо вам потрібні консультація експерта або відповідь на питання, передплатіть зі знижкою 40% електронний журнал «Довідник спеціаліста з охорони праці» або систему «Expertus: Охорона праці» чи навчання на базових курсах Вищої школи Охорони праці

logo