Рада підтримала зміну законодавства задля оптимізації трудових відносин в умовах воєнного стану

8 липня 2022
10175
Середній бал: 5 із 5

Прийнятий закон вносить зміни до інших законів та КЗпП

Рада підтримала зміну законодавства задля оптимізації трудових відносин в умовах воєнного стану

Як організувати роботу працівників і підприємств під час воєнного стану

Верховна Рада на засіданні 1 липня 2022 року прийняла Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо оптимізації трудових відносин в умовах воєнного стану» (законопроєкт від 05.04.2022 № 7251, далі — Закон).

Документ вносить зміни до Кодексу законів про працю України, законів України «Про оплату праці», «Про відпустки», «Про запобігання корупції» та «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану».

Закон передбачає:

1. Встановити, що на час оголошення надзвичайного або воєнного стану роботодавці зможуть надсилати повідомлення та вести документи з питань трудових відносин в електронній формі.

2. Уточнити порядок і умови, за яких призупинятимуть дію трудового договору.

3. Ввести додаткові підстави для звільнення працівника:

  • смерть ФОП, який використовує найману працю, або набрання законної сили рішенням суду про визнання такої особи безвісно відсутньою чи про оголошення її померлою;
  • смерть працівника, визнання його судом безвісно відсутнім або оголошення померлим;
  • відсутність працівника на роботі понад чотири місяці, який не повідомляє про причини такої відсутності
  • підстави, передбачені іншими законами.

Роботодавець також має право звільнити працівника, якому не може забезпечувати необхідні умови праці, якщо в результаті бойових дій знищені виробничі, організаційні, технічні потужності, засоби виробництва або майно роботодавця.

3. Залишити додаткову відпустку окремим категоріям громадян і постраждалим учасникам Революції Гідності. У зв’язку зі збільшенням категорій осіб, які мають право на таку відпустку, її тривалість зменшиться з 14 до 7 календарних днів.

4. Встановити строк виплати зарплати за час відпустки — не пізніше останнього дня перед початком відпустки (з урахуванням норм Конвенції МОП «Про оплачувані відпустки» від 24.06.1970 № 132).

5. Конкретизувати порядок встановлення робочого часу та часу відпочинку, зокрема — яким категоріям працівників можна збільшити тривалість роботи впродовж тижня.

6. Уточнити норму про повідомлення працівника про зміну істотних умов праці та умов оплати праці у період дії воєнного стану.

7. Відновити механізм оплати праці за роботу у вихідний день.

8. Визначити поняття сумісництва.

9. Визначити особливості проходження військової служби у період дії воєнного стану.

10. Відшкодувати працівникам і роботодавцям пов’язані з трудовими відносинами грошові суми, втрачені внаслідок збройної агресії за окремим механізмом.

11. Дозволити здійснювати позапланові заходи державного контролю за додержанням законодавства про працю в період воєнного стану.

Любі читачі, команда MCFR Охорона праці продовжує працювати і надавати вам професійну підтримку

У разі, якщо вам потрібні консультація експерта або відповідь на питання, передплатіть зі знижкою 40% електронний журнал «Довідник спеціаліста з охорони праці» або систему «Expertus: Охорона праці» чи навчання на базових курсах Вищої школи Охорони праці

logo