Скачайте План комплексних перевірок 2019 ⇓

Служба охорони праці

Зміна поштового індексу не є підставою для переоформлення ліцензії

  • 18 лютого 2015
  • 83

Державна регуляторна служба у листі від 27.01.2015 № 507/0/20-15 зазначила, що у разі зміни поштового індексу без зміни фактичного місця ведення діяльності чи розташування офісу, з якого проводиться щоденне керування діяльністю юридичної особи (переважно знаходиться керівництво) та здійсненні управління і обліку,підстави для переоформлення ліцензії відсутні

Державна регуляторна служба у листі від 27.01.2015 № 507/0/20-15 зазначила, що у разі зміни поштового індексу без зміни фактичного місця ведення діяльності чи розташування офісу, з якого проводиться щоденне керування діяльністю юридичної особи (переважно знаходиться керівництво) та здійсненні управління і обліку, підстави для переоформлення ліцензії відсутні.
Зокрема, статтею 16 Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» від 01.06.2000 № 1775-III визначено, що однією з підстав для переоформлення ліцензії є зміна місцезнаходження юридичної особи. При цьому в чинному законодавстві відсутнє єдине визначення «місцезнаходження юридичної особи». У різних нормативно-правових актах цей термін вживається саме для цілей правовідносин, які регулюють ці акти (спеціальних правовідносин). 
Тож при розгляді питання наявності підстави для переоформлення ліцензії Служба вважає коректним застосовувати визначення поняття місцезнаходження, наведене у Цивільному кодексі України (ЦК).
Так статтею 93 ЦК під місцезнаходженням юридичної особи визначено фактичне місце ведення діяльності чи розташування офісу, з якого проводиться щоденне керування діяльністю юридичної особи (переважно знаходиться керівництво) та здійснення управління і обліку.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати