-

МОЗ затвердило зміни до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників

10 червня 2022
6443
Середній бал: 5 із 5

Міністерство охорони здоров'я своїм наказом спростило кваліфікаційні вимоги до керівників закладів охорони здоров’я

МОЗ затвердило зміни до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників

Визначаємо відповідність назв професій

МОЗ затвердив зміни до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників (ДКХП) наказом від 06.06.2022 № 958.

Документ спрощує кваліфікаційні вимоги:

  • до керівників закладів охорони здоров’я (ЗОЗ);
  • професіоналів і фахівців фармацевтичних спеціальностей;
  • лікарів-алергологів.

Відтепер на посаду ЗОЗ може претендувати особа, яка у разі здобуття вищої освіти в галузі знань 22 «Охорона здоров’я» має спеціалізацію «Організація і управління охороною здоров’я», або вищу освіту другого (магістерського) рівня в галузі знань 07 «Управління та адміністрування», або 28 «Публічне управління та адміністрування», або 1501 «Державне управління».

МОЗ затвердило зміни до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників  Запрошуємо на семінар: «Завдання служби охорони праці на підприємстві. Особливості роботи в умовах воєнного стану»

Обов’язкова вимога щодо володіння державною мовою закріплена у кваліфікаційних вимогах до кваліфікаційних характеристик усіх посад.

Нагадаємо, що ДКХП — це систематизований за видами економічної діяльності збірник описів видів трудової діяльності в Україні для використання кваліфікаційних характеристик професій працівників в установах і організаціях. Він визначає перелік основних робіт, які властиві тій або іншій посаді, та визначає кваліфікаційні вимоги щодо певних посад.

Джерело: Урядовий портал

Любі читачі, команда MCFR Охорона праці продовжує працювати і надавати вам професійну підтримку

У разі, якщо вам потрібні консультація експерта або відповідь на питання, передплатіть зі знижкою 40% електронний журнал «Довідник спеціаліста з охорони праці» або систему «Expertus: Охорона праці» чи навчання на базових курсах Вищої школи Охорони праці

logo