-

Святкові та вихідні у червні

26 травня 2022
8264
Середній бал: 5 із 5

Дізнайтеся, як працюватимемо в червні під час воєнного стану

Парламент посилив відповідальність за злочини проти національної безпеки під час воєнного стану

Як змінилися трудові відносини в умовах війни

В умовах війни працівники не матимуть подовжених вихідних днів на Трійцю і працюватимуть у День Конституції.

Воєнний стан в Україні триватиме до 23 серпня 2022 року. Частина норм КЗпП у цей період не діятиме, зокрема призупиняється дія статті 73.

Під час воєнного стану також не застосовують норми частини 3 статті 67 КЗпП, тобто вихідний день не переносять з неділі, 12 червня, на понеділок, 13 червня. Отже, Трійця, 12 червня — це неділя, вихідний. 13 червня — робочий понеділок.

Святкові та вихідні у червні  Скачайте наказ про організацію роботи у червні 2022 року

День Конституції України, 28 червня, який припадає на вівторок, — робочий день. У період дії воєнного стану не застосовують і норми статті 53 КЗпП, тож 27 червня, у понеділок, тривалість роботи на одну годину не скорочують (ч. 6 ст. 6 Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» від 15.03.2022 № 2136-ІХ).

Отже для працівників з п’ятиденним і шестиденним робочим тижнем із вихідним у неділю 13, 27 та 28 червня — робочі дні повної тривалості.

Щоб довести до працівників режим роботи на наступний місяць через зміни у законодавстві, видайте наказ про організацію роботи у червні 2022 року.

Любі читачі, команда MCFR Охорона праці продовжує працювати і надавати вам професійну підтримку

У разі, якщо вам потрібні консультація експерта або відповідь на питання, передплатіть зі знижкою 50% електронний журнал «Довідник спеціаліста з охорони праці» або систему «Expertus: Охорона праці» чи навчання на базових курсах Вищої школи Охорони праці

logo