Документи, що підтверджують трудовий стаж для призначення пенсій, оформлюються без обов’язкового засвідчення печаткою

24 лютого 2015
38
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Постановою КМУ від 18.02.2015 №56 уряд відкоригував окремі свої постанови з питань призначення пенсій

Постановою КМУ від 18.02.2015 №56 уряд відкоригував окремі свої постанови з питань призначення пенсій.

У зв’язку з цим для засвідчення документів, що подаються з метою підтвердження трудового стажу для призначення пенсій (за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній), достатньо підписів посадових осіб роботодавця. Печатка проставляється лише за її наявності.

Таку можливість передбачено й для засвідчення копій деяких документів, які подаються на розгляд спеціальної комісії з визначення даних про зарплату працівників за роботу в зоні відчуження в 1986–1990 роках. Ці документи подаються разом із відповідною заявою громадянами України з числа інвалідів внаслідок каліцтва або захворювання (категорія 1) і осіб, які втратили годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи, у разі коли роботодавця відповідних працівників було ліквідовано без правонаступника.

Ідеться, зокрема, про копії табеля обліку робочого часу заявника в зоні відчуження або шляхового листа (за наявності), в якому зазначено час, фактично відпрацьований у зоні відчуження заявником. Такі копії мають бути засвідчені печаткою підприємства, у складі якого виконувалися роботи з ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, лише в разі її наявності.

Постанова набере чинності з дня її офіційного опублікування.

logo