Як отримувати дозволи у період воєнного стану

2 травня 2022
14814
Середній бал: 5 із 5

На період воєнного стану зупинено строки видачі документів дозвільного характеру та строки звернення за їх отриманням. Детальніше про особливості видачі дозволів під час війни дізнайтеся з інфографіки

На період воєнного стану застосовуйте машини та устатковання на підставі декларації

Як організувати роботи з підвищеною небезпекою під час воєнного стану

Строк дії документів дозвільного характеру на експлуатацію машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки та на виконання робіт підвищеної небезпеки, який закінчився в період дії воєнного стану, автоматично продовжується на період дії воєнного стану і протягом одного місяця після його припинення чи скасування.

Це передбачено постановою КМУ «Деякі питання виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатації (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки на період дії воєнного стану» від 24.03.2022 № 357 (далі  — Постанова № 357).

Також згідно Постановою № 357 більшість робіт та обладнання підвищеної небезпеки, що виконуються на підставі дозволу, на період воєнного стану здійснюються на підставі декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці

Як отримувати дозволи у період воєнного стану

Як отримувати дозволи у період воєнного стану

Джерело: Управління Держпраці у Рівненській області

Любі читачі, команда MCFR Охорона праці продовжує працювати і надавати вам професійну підтримку. У разі, якщо вам потрібні консультація експерта або відповідь на питання, передплатіть зі знижкою 50% на пів року наш електронний журнал «Довідник спеціаліста з охорони праці» або систему «Expertus: Охорона праці» чи навчання на базових курсах Вищої школи Охорони праці.
logo