Які вимоги до роботи держслужбовців під час воєнного стану

25 квітня 2022
51162
Середній бал: 5 із 5

Дізнайтеся, чи можуть держслужбовці працювати дистанційно у період воєнного стану

Які вимоги до роботи держслужбовців під час воєнного стану

Як організувати роботу працівників і підприємств під час воєнного стану

Організацію роботи державних службовців і працівників державних органів у період воєнного стану врегульовує постанова КМУ від 12.04.2022 № 440.

Документ установлює, що у період воєнного стану керівник держслужби в державному органі може встановити для держслужбовців і працівників держорганів, які перебувають на території України, дистанційну роботу. Умова — наявність організаційних і технічних можливостей для виконання посадових обов'язків.

Працювати за межами України держслужбовці й працівники держорганів можуть лише у разі службового відрядження, оформленого в установленому порядку.

Які вимоги до роботи держслужбовців під час воєнного стану Як розслідувати нещасний випадок з працівником, що стався під час відрядження за кордоном

Якщо держслужбовець або працівник держоргану в Україні перебуває в робочий час поза межами робочого місця без рішення керівника державної служби або за кордоном, до них може бути застосоване дисциплінарне стягнення відповідно до закону. Виняток — перебування у службовому відрядженні.

Постанова також скасовує Зміни до Типових правил внутрішнього трудового розпорядку, затверджені наказом НАДС від 17.03.2022 № 20-22.

Джерело: Урядовий портал

Любі читачі, команда MCFR Охорона праці продовжує працювати і надавати вам професійну підтримку. У разі, якщо вам потрібні консультація експерта або відповідь на питання, передплатіть зі знижкою 50% на пів року наш електронний журнал «Довідник спеціаліста з охорони праці» або систему «Expertus: Охорона праці» чи навчання на базових курсах Вищої школи Охорони праці.

logo