Чи можна під час війни проводити навчання на підприємстві

25 квітня 2022
18678
Середній бал: 5 із 5

Під час війни навчальні центри не працюють. Чи можна проводити первинне навчання і перевірку знань з робіт підвищеної небезпеки на підприємстві?

Чи можна під час війни проводити навчання на підприємстві

Як організувати навчання з охорони праці на підприємстві

Одне із завдань служби охорони праці підприємства — провести навчання і перевірку знань з охорони праці.

Перевірку знань працівників із питань охорони праці на підприємстві здійснює комісія з перевірки знань підприємства. Її склад затверджує наказом (розпорядженням) роботодавець.

Якщо комісія підприємства з навчання та перевірки знань легітимна, то проводьте навчання і перевірку знань відповідно до Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, затвердженого наказом Держнаглядохоронпраці від 26.01.2005№ 15, та Положення про навчання, яке діє на вашому підприємстві. Немає значення, первинне чи повторне навчання.

Любі читачі, команда MCFR Охорона праці продовжує працювати і надавати вам професійну підтримку. У разі, якщо вам потрібні консультація експерта або відповідь на питання, передплатіть зі знижкою 50% на пів року наш електронний журнал «Довідник спеціаліста з охорони праці» або систему «Expertus: Охорона праці» чи навчання на базових курсах Вищої школи Охорони праці.
logo