-

Профспілки пропонують продовжити термін дії попередньої атестації під час воєнного стану

20 квітня 2022
36824
Середній бал: 5 із 5

Федерація профспілок України закликає Мінекономіки внести зміни до Порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці

Профспілки пропонують продовжити термін дії попередньої атестації під час воєнного стану

Атестація робочих місць: для чого проводять та які пільги визначають

Федерація профспілок України пропонує Мінекономіки внести зміни до Порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці, затвердженого постановою КМУ від 01.08.1992 № 442.

Зокрема, продовжити період дії попередньої атестації на 9 місяців з дати скасування режимів карантину, надзвичайного або воєнного станів, запроваджених рішеннями Уряду, ВР. Такий дозвіл нададуть підприємствам, як не мають можливості провести чергову атестацію робочих місць у зв’язку з тим, що обмежили або припинили діяльність через запроваджені режими.

Профспілки також пропонують долучити підприємства, установи, організації та галузеві ЦОВВ до внесення змін у списки виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за  віком на пільгових умовах.

Олена Петровська

Любі читачі, команда MCFR Охорона праці продовжує працювати і надавати вам професійну підтримку. У разі, якщо вам потрібні консультація експерта або відповідь на питання, передплатіть зі знижкою 50% на пів року наш електронний журнал «Довідник спеціаліста з охорони праці» або систему «Expertus: Охорона праці» чи навчання на базових курсах Вищої школи Охорони праці.

logo