Змінено правила видачі дозволів на міжнародні автомобільні перевезення

8 квітня 2022
8805
Середній бал: 5 із 5

Дозволи на міжнародні автомобільні перевезення будуть видавати за спрощеними правилами

Змінено правила видачі дозволів на міжнародні автомобільні перевезення

Нормативні вимоги до перевезення небезпечного вантажу

З огляду на закриття транзиту територією білорусі та росії, а також збільшення кількості перевезень, Мінінфраструктури спростило правила видачі дозволів на міжнародні автомобільні перевезення.

Із 4 квітня 2022 року:

  • строк дій електронної заявки на отримання дозволів подовжений із 7 до 10 днів;
  • збільшено:
    • до 5 дозволів усіх видів Республіки Польща на один транспортний засіб із квітня по травень;
    • до 2 дозволів усіх видів Чеської Республіки на один місяць на транспортний засіб (ТЗ) із повною масою до 10 т;
  • до моменту прийняття рішення Румунією щодо транзитного проїзду її територією без дозволів прийнято рішення оформлювати дозволи ОЧЕС тим автомобільним перевізникам, які виконують перевезення до Грузії, Азербайджану, Казахстану, Узбекистану на ТЗ екологічного стандарту Євро-3 та вище;
  • зняті обмеження на поїздки територією Сербії  для ТЗ, вага яких не перевищує 10 т.

Змінено правила видачі дозволів на міжнародні автомобільні перевезення Чи звільняти працівника, який отримав статус біженця

Станом на 4 квітня Мінінфраструктури домовилось про скасування двосторонніх і транзитних дозволів на перевезення територією Болгарії, Угорщини, Італії, Данії, Латвії, Естонії, Литви, Грузії, Туреччини, Словаччини.

Працює механізм бездозвільного проїзду усім гуманітарним вантажам з Молдовою, Румунією, Словенією, Австрією, Чехією, Польщею, Німеччиною, Нідерландами та Литвою.

Джерело: Урядовий портал

Любі читачі, команда MCFR Охорона праці продовжує працювати і надавати вам професійну підтримку. У разі, якщо вам потрібні консультація експерта або відповідь на питання, передплатіть зі знижкою 50% на пів року наш електронний журнал «Довідник спеціаліста з охорони праці» або систему «Expertus: Охорона праці».
logo