Чи повідомляти про зміну умов праці під час воєнного стану

6 квітня 2022
14374
Середній бал: 5 із 5

Якщо є потреба змінити істотні умови праці, наприклад режим роботи, за який період необхідно повідомити працівників?

Парламент посилив відповідальність за злочини проти національної безпеки під час воєнного стану

Як змінилися трудові відносини в умовах війни

У період дії воєнного стану норми частини третьої статті 32 КЗпП та інших законів України щодо повідомлення працівника про зміну істотних умов праці за два місяці не застосовуються.

Роботодавець може повідомити працівників про зміну істотних умов праці відразу після того, як він ухвалив рішення про таку зміну. Але не пізніше, ніж роботодавець допустить працівників до роботи зі зміненими умовами праці.

Джерело: Держпраці

Любі читачі, команда MCFR Охорона праці продовжує працювати і надавати вам професійну підтримку. Нагадуємо, що зараз усі матеріали сайту доступні вам без обмежень. У разі, якщо вам потрібна консультація експерта чи детальніша інформаційна підтримка, ви можете передплатити наш електронний журнал «Довідника спеціаліста з охорони праці» або систему «Expertus: Охорона праці».

logo