Кабмін скасував поділ на карантинні зони на час війни

30 березня 2022
4012
Середній бал: 5 із 5

Кабмін скасував поділ на карантинні зони на час війни

Правила поведінки в зоні бойових дій

Кабмін скасував поділ на карантинні зони під час воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24.02.2022 № 64. Відповідні зміни до постанови КМУ від 09.12.2020 № 1236 викладені у постанові КМУ від 26.03.2022 № 372. 

Зелений, жовтий, помаранчевий та червоний рівні епіднебезпеки поширення COVID-19 та обмежувальні протиепідемічні заходи на період воєнного стану в Україні не застосовуватимуть.

На період воєнного стану рекомендують:

  • фізичним особам і суб’єктам господарювання дотримувати протиепідемічних заходів проти COVID-19;
  • фізичним особам — отримати повний курс вакцинації від COVID-19.

Закладам охорони здоровʼя доручили забезпечити готовність до реагування на спалахи COVID-19 в умовах воєнного стану. На період дії воєнного стану також не відсторонятимуть від роботи невакцинованих працівників, для яких щеплення проти COVID-19 було обов’язковим.  

Олена Петровська,

експерт MCFR Кадри,

за матеріалами Урядового порталу

Любі читачі, команда MCFR Охорона праці продовжує працювати і надавати вам професійну підтримку. Нагадуємо, що зараз усі матеріали сайту доступні вам без обмежень. У разі, якщо вам потрібна консультація експерта чи детальніша інформаційна підтримка, ви можете передплатити наш електронний журнал «Довідника спеціаліста з охорони праці» або систему «Expertus: Охорона праці».

logo