Змінено порядок оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи

16 березня 2022
7139
Середній бал: 5 із 5

Уряд постановою від 13.03.2022 № 269 вніс зміни до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Змінено порядок оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи

Працівники, які залишили місця активних бойових дій після 24 лютого 2022 року, можуть отримати довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Домедична допомога для цивільних осіб

У період дії воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24.02.2022 № 64, працівники, які покинули свої домівки через вторгнення російських військ на територію нашої країни, можуть звернутися у сільську, селищну, міську раду або ЦНАП за довідкою про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (ВПО). Згодом таку заяву можна буде подати через портал Дія та побачити довідку у мобільному застосунку. 

Отримати довідку можуть ті працівники, які після введення воєнного стану переїхали з території адміністративно-територіальної одиниці, на якій проводяться бойові дії. Перелік таких регіонів затверджений розпорядженням КМУ «Про затвердження переліку адміністративно-територіальних одиниць, на території яких надається допомога застрахованим особам в рамках Програми «єПідтримка» від 06.03.2022 № 204.

Змінено порядок оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи  Як організувати роботу працівників і підприємств під час воєнного стану

Відповідні зміни до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженого постановою КМУ від 01.10.2014 № 509 визначає постанова КМУ від 13.03.2022 № 269. 

Олена Петровська 
За матеріалами Урядового порталу 
logo