Головне в лютому

21 лютого 2022
5024
Середній бал: 5 із 5

Ми зібрали для вас найважливіші помічні матеріали. Це зразки оформлення документів, фахові консультації та актуальні новини.

Головне в лютому

Торговельна діяльність однаково важлива для всіх регіонів України і зберігає своє значення попри пандемію. Заступниця начальника відділу пожежно-профілактичної роботи Добровільного пожежного товариства України Світлана Трошина розповіла, як організувати пожежну безпеку на об’єктах торгівлі, як утримувати території, приміщення та електроустановки, які первинні засоби пожежогасіння використовувати. 

Вимоги пожежної безпеки для підприємств торгівлі

У лютому набрала чинності низка документів, які, передусім, пов'язані з  дорожньою галуззю.

Документи, які набрали чинності з 1 лютого 2022 року

Взимку та навесні роботи на висоті можуть бути ще більш небезпечними внаслідок зміни погодних умов. Тож слід ретельно добирати засоби захисту та пристосування та правильно їх експлуатувати. У цьому допоможе консультація доцента кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності Національного університету водного господарства та природокористування.

Перебування на роботі в нетверезому стані є неприпустимим та може бути небезпечним як для самого порушника, так і для інших співробітників. І роботодавець має право звільнити такого безвідповідального працівника. Але зробити це також слід правильно.

Як звільнити працівника, що перебуває на роботі у нетверезому стані

Крім того, фахівцям з охорони праці стануть у пригоді зразки оформлення документів. Спираючись на них, можна набагато швидше оформити документацію власного підприємства.

  1. Звіт із праці за формою № 1-ПВ (квартальна)

  2. Наказ про призначення відповідального за проведення робіт на висоті

  3. Акт про відмову в підписанні припису

  4. Дефектний акт на списання основного засобу (обладнання, матеріалів)

  5. Журнал дефектів і неполадок в електроустановках

  6. Роботи з підвищеною небезпекою, які можуть бути в медичному закладі

  7. Журнал обліку видачі посвідчень про проходження навчання та перевірки знань з питань пожежної безпеки


    logo