Розпочалася підготовка до Всесвітнього дня охорони праці 2022

16 лютого 2022
8689
Середній бал: 5 із 5

Міжнародна організація праці анонсувала тему Всесвітнього дня безпеки та охорони праці у 2022 році

_

28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, в Україні також відзначають День охорони праці. Його запроваджено з метою привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням в Україні.

Тема Дня охорони праці — 2022

Щороку МОП визначає тему (девіз) Всесвітнього дня охорони праці. Так, Всесвітній день охорони праці і здоров’я на робочому місці 2021 року був присвячений стратегіям по зміцненню національних систем безпеки і гігієни праці для підвищення стійкості до криз зараз і у майбутньому, спираючись на отримані уроки та досвід зі сфери праці.

У МОП наголосили, що запорукою успішної боротьби з глобальною кризою, спричиненою пандемією, є співпраця урядів, роботодавців та працівників як на рівні підприємств, так і на національному рівні. Завдяки ефективному соціальному діалогу уряд та соціальні партнери можуть брати активну участь у всіх етапах процесів прийняття рішень з охорони праці.

Так само й на підприємстві відкритий діалог між роботодавцями та працівниками має неабияке значення для створення безпечних та здорових умов праці. У процесі такої взаємодії працівники повідомляють про можливі ризики чи небезпеки в галузі охорони праці на робочому місці, а керівництво активно співпрацює з працівниками для пошуку відповідних, ефективних та стійких рішень.

Джерело: Міжнародна організація праці

logo