У реєстрі е-лікарняних з’явилися нові функції

24 листопада 2021
6526
Середній бал: 5 із 5

В особистих кабінетах з'явились позначки про зв'язок нещасних випадків з виробництвом

В реєстрі е-лікарняних з’явилися нові функції

Незалежно від обставин, з яких пацієнт набув хворобу або отримав травму, він отримує е-лікарняний з причини «Тимчасова непрацездатність з хвороби або травми, що не пов’язані з нещасним випадком на виробництві». Проте якщо випадок стався внаслідок професійної діяльності працівника, одночасно розпочнеться процедура розслідування.

Шпаргалка: Як організувати розслідування нещасного випадку

Незалежно від обставин, з яких пацієнт набув хворобу або отримав травму, він отримує е-лікарняний з причини «Тимчасова непрацездатність з хвороби або травми, що не пов’язані з нещасним випадком на виробництві». Проте якщо випадок стався внаслідок професійної діяльності працівника, одночасно розпочнеться процедура розслідування.

Участь у розслідуванні профзахворювання або нещасного випадку беруть, зокрема, представники Фонду соціального страхування України (ФСС). Якщо розслідування підтвердить зв’язок з виробництвом, вони оновлять причину непрацездатності в електронному лікарняному. Таку причину непрацездатності відображають додатково і встановлюють лікарі ФСС.

Раніше в особистих кабінетах страхувальників на вебпорталі Пенсійного фонду встановлена ФСС причина не відображалась. В одному з останніх оновлень це було виправлено. Тепер зазначений лікарями ФСС зв’язок із виробництвом відображається як причина непрацездатності та доступний при перегляді е-лікарняного в особистих кабінетах.

Джерело: Фонд соціального страхування України

logo