Як упровадити на підприємстві ризикоорієнтовану СУОП

15 листопада 2021
9238
Середній бал: 5 із 5

Дізнайтеся, чим відрізняється ризикоорієнтована система управління охороною праці від традиційної та як її запровадити з нуля

Ризикоорієнтована СУОП

Онлайн-семінар для інженерів з охорони праці

Схвалена Урядом Концепція реформування системи управління охороною праці в Україні передбачає запровадження ризикоорієнтованого підходу, що відповідає стандартам ЄС. Проте такий підхід часто є несподіванкою для фахівців з охорони праці. 

Дізнатися про відмінності між традиційною та ризикоорієнтованою системою управління охороною праці можна 22 грудня на онлайн-семінарі. Лектори — досвідчені фахівці у галузі управління охороною праці та юриспруденції, які підкажуть відповіді на головні питання:

  • як організувати оцінку ризиків з нуля;
  • як виявляти небезпеки та класифікувати їх;
  • як залучити до впровадження ризикоорієнтованої СУОП роботодавців і працівників та ін.

Як упровадити на підприємстві ризикоорієнтовану СУОП

Підготуйтеся до зміни принципів роботи СУОП

Крім того, семінар допоможе розібратися з однією з наріжних тем — проведенням перевірок. Завдяки порадам фахівців ви будете готові до заходів контролю та знатимите, які права мають контролери, а які — суб'єкт господарювання. Отже, ви зможете відстояти інтереси свого підприємства.

Втім, якщо інформація від спеціалістів здаватиметься вам неповною, в кінці кожного блоку ви матимете змогу поставити уточнювальні запитання. 

Слухачі семінару гарантовано зможуть спростити свою подальшу роботу, адже отримають готові зразки Форм оцінки ризиків, аналітичну презентацію «Які працеохоронні порушення допускають підприємства у 2021 році» за матеріалами перевірок Держпраці та відеозапис навчання. Також їм видадуть електронний сертифікат, що підтвердить участь у семінарі.

Наприкінці на всіх чекає розіграш подарунків.

Будьте готовими до змін ще до того, як вони почнуться, адже своєчасність — гарантія успіху!

Як упровадити на підприємстві ризикоорієнтовану СУОП
22 грудняОновіть свої знання щодо роботи СУОП, і зміни ніколи не зможуть заскочити вашу компанію зненацька
оцінка ризиків з нуля; класифікація небезпеки; управління ризиками; підготовка до перевірки; захист своїх прав —

logo