У 2022 році українці відпочиватимуть 116 днів

10 листопада 2021
30316
Середній бал: 5 із 5

З урахуванням свят та перенесених робочих днів наступного року буде 10 подовжених вихідних

У 2022 році українці відпочиватимуть 116 днів

Кабінет міністрів України затвердив перенесення робочих днів у 2022 році.

Хто має право на скорочену тривалість робочого тижня

Урядове розпорядження рекомендує керівникам підприємств, установ та організацій для працівників, яким установлено п’ятиденний робочий тиждень із двома вихідними днями в суботу та неділю, перенести у 2022 році в порядку та на умовах, визначених законодавством, робочі дні з:

  • понеділка 7 березня на суботу 12 березня;
  • понеділка 27 червня на суботу 2 липня.

У 2022 році українці відпочиватимуть 116 днів  Дізнайтеся більше про роботу у вихідні та святкові дні

Розпорядження Кабміну не стосується органів Пенсійного фонду України, акціонерного товариства «Укрпошта», Державної казначейської служби та банківських установ.

Таким чином, у березні та червні українці отримають чотириденні довгі вихідні для того, аби відсвяткувати Міжнародний жіночий день та День Конституції.

А з урахуванням державних та релігійних свят українці також матимуть довгі триденні вихідні у січні, квітні, травні, червні, жовтні та грудні. На ці місяці припадають Новий Рік, Різдво (за православною традицією — в січні, а за католицькою — в грудні), Великдень, День праці, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Трійця, День Незалежності та День захисників України.

Зауважимо, найбільше днів для відпочинку буде на самому початку 2022-го року — в січні (12 вихідних). Травень, червень та жовтень матимуть по 11 вихідних.

logo