Уряд готує зміни в нафтогазодобувній промисловості

20 вересня 2021
6909
Середній бал: 5 із 5

В Кабміні затвердили проєкт наказу про правила безпеки в галузі

Уряд готує оновлення в нафтогазодобувній промисловості

Мінекономіки оприлюднило проєкт наказу «Про затвердження Правил безпеки в нафтогазодобувній промисловості». Розробкою документа займалася Державна служба України з питань праці.

Знаки безпеки на виробництві

Проєкт акта має на меті запровадження правового регулювання та підвищення рівня безпеки праці під час виконання робіт на підприємствах нафтогазодобувної промисловості.

Документ встановлює організаційні та технічні вимоги безпеки під час проєктування, буріння, а також спорудження та експлуатації, капітального ремонту та досліджень нафтових, газових та інших свердловин, систем промислового та міжпромислового збору нафти і газу. Крім того, проєкт закріплює вимоги безпеки для підготовки нафти і газу до транспортування магістральними трубопроводами та до технологічного устаткування об’єктів нафтогазовидобувної промисловості.

У Кабміні вважають, що прийняття проєкту акта та реалізація його вимог підвищать загальний рівень промислової безпеки та охорони праці на підприємствах нафтогазодобувної промисловості та зроблять умови праці безпечними та здоровими.

Впродовж місяця можна внести пропозиції та зауваження до документа за адресою:

Державна служба України з питань праці, 01601, м. Київ, вул. Десятинна, 14;
факс/тел.: (044) 289 30 31.

logo