Кабмін ухвалив новий принцип розрахунку середньої зарплати

8 вересня 2021
8710
Середній бал: 5 із 5

Мінекономіки таким чином розраховує спростити адміністрування для підприємств та врегулювати спірні питання

Кабмін ухвалив новий принцип розрахунку середньої зарплати

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову про перегляд механізму обчислення середньої заробітної плати. 

Розміри доплат за роботу зі шкідливими й важкими умовами праці

Так, згідно з рішенням Уряду, при обчисленні середньої заробітної плати враховуватимуться премії та інші заохочувальні виплати за підсумками роботи за певний період, який відповідає кількості місяців, за які вони нараховані, починаючи з місяця їх нарахування.

Кабмін ухвалив новий принцип розрахунку середньої зарплатиСкачайте наказ про надання відпустки без збереження зарплати на час карантину

У Мінекономіки пояснили, що чинний механізм обчислення середньої зарплати є досить складним в адмініструванні, особливо для підприємств, де працює багато працівників. А новий підхід має спростити цей процес і зменшити кількості спірних ситуацій, що виникають наразі.

Рішення Кабміну зобов’язує роботодавців перерахувати працівникам середній заробіток за новими правилами у разі, якщо ними не було забезпечено перерахунок відповідних сум середньої заробітної плати з урахуванням премій та виплат за підсумками роботи за певний період згідно з правилами, що діяли з 12 грудня 2020 року.

Як відбувається перевірка підприємствЗверніть увагу! З першого вересня у діловодстві запроваджено новий стандарт. Оформлюйте документи відповідно до нових вимог!

Джерело: Головне управління Держпраці у Львівській області

logo