Діє новий Техрегламент засобів індивідуального захисту

1 вересня 2021
6231
Середній бал: 5 із 5

Набув чинності новий Техрегламент засобів індивідуального захисту

30.08.2021 набув чинності Технічний регламент засобів індивідуального захисту, затверджений урядовою постановою від серпня 2019 року. Зміни стосуватимуться роботи виробників, імпортерів та розповсюджувачів ЗІЗ.

Засоби індивідуального захисту: як обрати та використовувати

Документ покликаний адаптувати національне законодавство до європейського, аби усунути технічні бар’єри в торгівлі та спростити доступ вітчизняним засобам індивідуального захисту на світовий та європейський ринки.

Набув чинності новий Техрегламент засобів індивідуального захисту Скачайте наказ про забезпечення засобами індивідуального захисту працівників певних категорій

Новий Технічний регламент визначає обов’язки виробників, уповноважених представників, імпортерів та розповсюджувачів засобів індивідуального захисту. Також тут прописано спеціальні вимоги до призначених органів з оцінки відповідності та процедури оцінювання відповідності 

Наприклад, імпортери зобов'язані перевірити всю документацію від виробника, зазначити на засобах індивідуального захисту контактну інформацію та, за потреби, забезпечити переклад цих даних державною мовою.

Техрегламент також передбачає, що інформація для ідентифікації суб'єктів господарювання, які постачають та отримують ЗІЗ, має зберігатися щонайменше 10 років.

Набув чинності новий Техрегламент засобів індивідуального захисту Як вести журнал обліку та зберігання засобів захисту

Набуття чинності новим Техрегламентом не вплине на експлуатацію тих засобів індивідуального захисту, які вже були введені в обіг до 30 серпня поточного року.

Джерело: Управління Держпраці у Житомирській області

logo