• Головна сторінка
  • » Новини
  • » Девіз Всесвітнього дня охорони праці у 2015 році — «Приєднуйтесь до формування превентивної культури охорони праці»

Девіз Всесвітнього дня охорони праці у 2015 році — «Приєднуйтесь до формування превентивної культури охорони праці»

9 квітня 2015 132
Всесвітній день охорони праці 28 квітня 2015 року за рекомендацією МОП відзначатиметься під девізом «Приєднуйтесь до формування превентивної культури охорони праці»

Третього квітня відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та проведення у 2015 році Дня охорони праці в Україні.

На засіданні були присутні Голова Державної служби України з питань праці, керівництво Держгірпромнагляду та Державної інспекції праці, координатор Міжнародної організації праці (МОП) в Україні, віце-президент Національної академії медичних наук України (НАМН), керівництво Федерації профспілок України, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та інші.

В процесі учасники обговорили організаційні питання та зазначили, що Всесвітній день охорони праці 28 квітня за рекомендацією МОП відзначатиметься під девізом — «Приєднуйтесь до формування превентивної культури охорони праці».

Довідка:
Міжнародна організація праці оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці з метою привернення уваги світової громадськості до масштабів проблеми та, до створення і просування культури охорони праці, яка може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці.

Ідея проведення бере початок від Дня пам’яті загиблим працівникам, який було проведено американськими і канадськими трудящими у 1989 році в пам'ять про працівників, що загинули та постраждали на роботі; вперше він відзначався 2003 року. 

В Україні Указом Президента від 18 серпня 2006 року №685/2006 визначено як День охорони праці.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Термінова стаття з №4 Довідника
«Складаємо програми інструктажів із безпеки руху»

ЖУРНАЛИ ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТА З ОХОРОНИ ПРАЦІ

© Служба охорони праці, 2018. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 14788-3759 Р від 17.06.2008


  • Ми в соцмережах
... це як сніг на голову!

Не скачується? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль