Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Скачайте новий Покажчик НПАОП 2019 ▶ ▷

Служба охорони праці

Девіз Всесвітнього дня охорони праці у 2015 році — «Приєднуйтесь до формування превентивної культури охорони праці»

  • 9 квітня 2015
  • 132

Всесвітній день охорони праці 28 квітня 2015 року за рекомендацією МОП відзначатиметься під девізом «Приєднуйтесь до формування превентивної культури охорони праці»

Третього квітня відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та проведення у 2015 році Дня охорони праці в Україні.

На засіданні були присутні Голова Державної служби України з питань праці, керівництво Держгірпромнагляду та Державної інспекції праці, координатор Міжнародної організації праці (МОП) в Україні, віце-президент Національної академії медичних наук України (НАМН), керівництво Федерації профспілок України, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та інші.

В процесі учасники обговорили організаційні питання та зазначили, що Всесвітній день охорони праці 28 квітня за рекомендацією МОП відзначатиметься під девізом — «Приєднуйтесь до формування превентивної культури охорони праці».

Довідка:
Міжнародна організація праці оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці з метою привернення уваги світової громадськості до масштабів проблеми та, до створення і просування культури охорони праці, яка може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці.

Ідея проведення бере початок від Дня пам’яті загиблим працівникам, який було проведено американськими і канадськими трудящими у 1989 році в пам'ять про працівників, що загинули та постраждали на роботі; вперше він відзначався 2003 року. 

В Україні Указом Президента від 18 серпня 2006 року №685/2006 визначено як День охорони праці.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати