Девіз Всесвітнього дня охорони праці у 2015 році — «Приєднуйтесь до формування превентивної культури охорони праці»

9 квітня 2015
158
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Всесвітній день охорони праці 28 квітня 2015 року за рекомендацією МОП відзначатиметься під девізом «Приєднуйтесь до формування превентивної культури охорони праці»

Третього квітня відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та проведення у 2015 році Дня охорони праці в Україні.

На засіданні були присутні Голова Державної служби України з питань праці, керівництво Держгірпромнагляду та Державної інспекції праці, координатор Міжнародної організації праці (МОП) в Україні, віце-президент Національної академії медичних наук України (НАМН), керівництво Федерації профспілок України, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та інші.

В процесі учасники обговорили організаційні питання та зазначили, що Всесвітній день охорони праці 28 квітня за рекомендацією МОП відзначатиметься під девізом — «Приєднуйтесь до формування превентивної культури охорони праці».

Довідка:
Міжнародна організація праці оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці з метою привернення уваги світової громадськості до масштабів проблеми та, до створення і просування культури охорони праці, яка може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці.

Ідея проведення бере початок від Дня пам’яті загиблим працівникам, який було проведено американськими і канадськими трудящими у 1989 році в пам'ять про працівників, що загинули та постраждали на роботі; вперше він відзначався 2003 року. 

В Україні Указом Президента від 18 серпня 2006 року №685/2006 визначено як День охорони праці.

logo