Підприємствам з вакцинованими співробітниками можуть надати пільги на час локдауну

30 липня 2021
4377
Середній бал: 5 із 5

Кабмін планує певні послаблення для тих, хто вже отримав щеплення проти коронавірусу

Підприємствам з вакцинованими співробітниками можуть надати пільги на час локдауну

У Кабміні розглядають можливість надати послаблення тим підприємствам, співробітники яких вже вакцинувалися проти COVID-19. Таку заяву зробив головний санітарний лікар України Ігор Кузін. 

Як записатися в чергу на щеплення проти COVID-19

Посадовець пояснив, що наразі в Уряді розглядають сценарій використання «внутрішнього ковідного сертифіката». Це має бути електронний документ, який підтверджуватиме факт щеплання проти коронавірусу. Його можна буде згенерувати в додатку «Дія».

Підприємствам з вакцинованими співробітниками можуть надати пільги на час локдауну  Скачайте інструкцію з безпеки життєдіяльності під час карантину

Зокрема, підприємствам з вакцинованими працівниками, які будуть відвідувати щеплені проти COVID-19 клієнти, хочуть дозволити працювати у період наступного посилення карантину. Так в Уряді планують зменшити навантаження на економіку, не піддаючи ризику громадян.

Втім, остаточне рішення буде закріплене у відповідній постанові Кабінету Міністрів.

Зауважимо, зараз вакциновані українці можуть звернутися за Міжнародним посвідченням щодо вакцинації до свого сімейного лікаря. Що ж до посилення карантину, то в Уряді сподіваються, що прийдешній осінньо-зимовий період буде супроводжуватися значно меншим поширенням коронавірусу. 

Джерело: Апостроф

logo