Після аварії на «РівнеАзоті» позапланово перевірять хімзаводи по всій країні

28 липня 2021
5301
Середній бал: 5 із 5

Ревізію на підприємствах анонсував очільник Міністерства внутрішніх справ Денис Монастирський

Після аварії на «РівнеАзоті» позапланово перевірять хімзаводи по всій країні

Голова МВС Денис Монастирський після аварії на заводі «РівнеАзот» анонсував проведення позапланових перевірок всіх хімічно небезпечних об’єктів першого та другого ступенів. Інспекція таких підприємств, за словами міністра, може бути завершена до кінця року. 

Орієнтовний перелік документів із техногенної безпеки

Проводити перевірку будуть Державна служба України з питань праці, Державна екологічна інспекція України та Державна служба України з надзвичайних ситуацій. Окрему увагу мають приділити практичним відпрацюванням дій персоналу та об'єктів аварійно-рятувальних служб щодо реагування на такі аварії.

Після аварії на «РівнеАзоті» позапланово перевірять хімзаводи по всій країніЯк скласти план локалізації і ліквідації аварій для об’єктів підвищеної небезпеки

Очільник МВС додав, що наразі йдеться про перевірку 170 хімічно небезпечних об’єктів. Втім, Денис Монастирський зауважив, що такі перевірки підприємств не повинні створити додаткові складнощі для роботи українського бізнесу.

Нагадаємо, 20 липня на ПрАТ «Рівнеазот» сталася розгерметизація трубопроводу та відбувся витік нітрозних газів. Попередньою причиною аварії на виробництві названо корозію ділянки трубопроводу і невідповідність матеріалу заявленим характеристикам виробника. За розслідування інциденту взялася поліція. Анонсовані позапланові перевірки мають запобігти таким аваріям у майбутньому.

Джерело: Міністерство внутрішніх справ

logo