Електронний документообіг в системі управління охороною праці

2 липня 2021
5884
Середній бал: 5 із 5

Проєкт урядового наказу про впровадження електронного документообігу в СУОП відкрито для ознайомлення.

Електронний документообіг: відкрито для ознайомлення проєкт урядового наказу

Міністерство економіки України оприлюднило проєкт наказу «Про затвердження Порядку впровадження електронного документообігу в системі управління охороною праці» (далі — Порядок).

Яка документація з охорони праці має бути на підприємстві

Цей документ підготували для того, щоб зменшити державне регулювання економічної діяльності суб’єктів господарювання. Крім того, проєкт наказу має визначити єдиний порядок впровадження електронного документообігу в системі управління охороною праці як альтернативний чинному законодавству з охорони праці варіант.

На думку урядовців, впровадження електронного документообігу допоможе економити час і підвищить продуктивність суб’єктів господарювання, а також покращить внутрішню і зовнішню комунікацію. Крім того, електронний документообіг в системі управління охороною праці має забезпечити безперервне проведення навчання та інструктажів онлайн в умовах пандемії.

Аби пересвідчитися в такому позитивному ефекті, уряд планує що три роки проводити статистичне дослідження результативності регуляторного акта. Для цього проводитимуть опитування представників суб’єктів господарювання та Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні.

Впродовж місяця підприємці можуть висловлювати свої пропозиції та зауваження до проєкту акта. Їх приймають за адресою:

Державна служба України з питань праці, 01601, м. Київ, вул. Десятинна, 14;

e-mail: dsp@dsp.gov.ua;

факс/тел.: (044) 279-05-52.

Джерело: Державна служба України з питань праці

logo