Технічний регламент шумового випромінювання: уряд готує уточнення

2 червня 2021
6034
Середній бал: 5 із 5

Оприлюднено проєкт постанови, що обмежить період експлуатації обладнання, яке не пройшло оцінку відповідності вимогам регламенту

Технічний регламент шумового випромінювання: уряд готує уточнення

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства оприлюднило проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 4 грудня 2019 р. № 1186». 

Яка документація СОП має бути на підприємстві

Документ пропонує внести зміни до п. 2 постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Технічного регламенту шумового випромінювання у навколишнє середовище від обладнання, що використовується ззовні приміщень» стосовно періоду експлуатації обладнання.

Наразі у тексті документа зазначено:

«Надання на ринку та/або введення в експлуатацію обладнання, що було введено в обіг до дня набрання чинності цією постановою, не може бути заборонено чи обмежено з причин невідповідності такого обладнання всім або окремим вимогам Технічного регламенту, затвердженого цією постановою». 

Проєкт постанови ж пропонує вводити в обіг обладнання без проведення його оцінки відповідності вимогам Технічного регламенту лише до 01.01.2022 р. 

Документ розміщено на офіційному вебсайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства. Тут можна проголосувати за чи проти цього законопроєкту, а також залишити свій коментар.

Технічний регламент шумового випромінювання: уряд готує уточнення Скачайте  декларацію відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства

Пропозиції та зауваження до проєкту постанови приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення за адресами: 

Міністерство економіки України, 01008, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2,
департамент технічного регулювання та інноваційної політики;
тел.: (044) 596-67-81;

Державна регуляторна служба України, вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011, 

Зауважимо, Технічний регламент набув чинності 11.03.2021. Він передбачає обов’язкове залучення до проведення робіт з оцінки відповідності певних видів обладнання призначеного органу з оцінки відповідності.

logo