-

Читайте у лютневому номері журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці»

24 лютого 2016
71
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Працівники прокладають кабелі зв’язку на висоті. Яким саме документом регламентовано показники, за якими необхідно підбирати пояси, оскільки поясів є багато: пояс монтажний зі стропом, пояс запобіжний безлямковий, лямковий з амортизатором, пояс запобіжний лямковий тощо. Тож як підібрати запобіжний пояс для проведення робіт на висоті?

Працівники прокладають кабелі зв’язку на висоті. Яким саме документом регламентовано показники, за якими необхідно підбирати пояси, оскільки поясів є багато: пояс монтажний зі стропом, пояс запобіжний безлямковий, лямковий з амортизатором, пояс запобіжний лямковий тощо. Тож як підібрати запобіжний пояс для проведення робіт на висоті, читайте у лютневому номері журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» (№ 02/2016).

Крім цього ви можете почерпнути багато цінної інформації з інших, не менш корисних статей цього номера. Так, аби створити належні умови для робити працівників під час сильних морозів, скористайтеся статтею «Виконання робіт на відкритому повітрі взимку».

Тим, хто застосовує акумуляторні батареї у професійній діяльності, корисно буде дізнатися про нормативні-правові вимоги щодо їх експлуатації. На додаток пропонуємо перевірити знання цієї теми за тестом-практикумом.

Також у лютневому номері зможете прочитати:

  • як діяти роботодавцю, якщо під час передрейсового медогляду у водія встановлено високий артеріальний тиск;
  • чи правомірно професійну назву роботи «інженер» з кодом КП 2149.2 доповнювати уточнюючим словом, щоб утворити назву посади «інженер-електрик».

У публікаціях рубрик «Судова практика» та «Практика розслідування нещасних випадків» читайте про визнання акта проведення спеціального розслідування незаконним та розслідування нещасного випадку внаслідок невиконання посадових обов’язків.

І наостанок у рубриці «Запитання — відповідь» розповімо про те:

  • як правильно розрахувати надбавку за складність та напруженість у роботі;
  • яка тривалість додаткової відпустки дезінфектора лікувально-профілактичного закладу;
  • який розмір доплати за роботу з дезінфікуючими засобами;
  • які норми встановлення автономних систем пожежогасіння.

Повний зміст журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» (№ 02/2016)>>>

logo