Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Скачайте новий Покажчик НПАОП 2019 ▶ ▷

Служба охорони праці

Змінено Правила технічної експлуатації теплових установок і мереж

  • 29 квітня 2015
  • 2591

Наказом Міненерговугілля від 27.03.2015 № 183 внесено зміни до Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених наказом Мінпаливенерго від 14.02.2007 № 71

Наказом Міненерговугілля від 27.03.2015 № 183 внесено зміни до Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених наказом Мінпаливенерго від 14.02.2007 № 71.

Правила приведено у відповідність до чинних нормативно-правових актів (замінено посилання на низку нормативних документів, а також доповнено посиланнями на нові нормативні акти).

Правила доповнено терміном «нормативний документ» — це документ, що встановлює правила, настанови чи характеристики щодо діяльності або її результатів.

Згідно зі змінами організація експлуатації теплових установок та мереж, їх ремонтів, налагодження і випробувань здійснюється відповідно до вимог нормативних документів та має забезпечувати дотримання встановлених показників (температурних графіків, тиску та витрат теплоносія тощо), надійність і економічність роботи устаткування, охорону праці відповідно до нормативно-правових актів з охорони праці, пожежну та техногенну безпеку відповідно до законодавства.

Закінчені будівництвом реконструйовані теплові установки та теплові мережі, а також залежно від складності об’єкта — їхні черги і пускові комплекси приймають в експлуатацію згідно із такими нормативними документами:

  • Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності»;
  • Порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, затверджений постановою КМУ від 13.04.2011 № 461;
  • СОУ-Н ЕЕ 20.401:2006 «Приймання в експлуатацію окремих пускових комплексів і закінчених будівництвом підприємств енергогенеруючих компаній. Правила»
  • нормативні документи, зазначені у проектній документації.

Допуск до експлуатації вузла обліку джерела теплопостачання (ДТ) здійснюється за участю представників теплопостачальної організації, ДТ та центрального органу виконавчої влади у сфері метрології (ЦОВМ), про що складається відповідний акт. Акт складається у трьох примірниках (раніше — у чотирьох):

  • один з яких одержує представник ДТ;
  • другий — представник теплопостачальної організації;
  • третій — представник метрологічного центру ЦОВМ.

Тепер проходить перевірку знань цих Правил і виробничих інструкцій 1 раз на 12 місяців уповноважена посадова особа, що відповідає за справний стан і безпечну та економічну експлуатацію устаткування теплових установок і мереж (раніше — головний енергетик).

Також розділ 10 « Пожежна безпека» Правил доповнено низкою вимог.

Наказ зареєстровано в Мін’юсті 10.04.2015 за № 407/26852, набирає чинності з дня опублікування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати