Локдаун у Києві: за роботу в офісі без масок та без дотримання дистанції штрафуватимуть

7 квітня 2021
10579
Середній бал: 5 із 5

У Держпродспоживслужбі анонсували численні штрафи та відзвітували про перевірку суб’єктів господарювання у перший день посилення карантину.

Локдаун у Києві: за роботу в офісі без масок та без дотримання дистанції штрафуватимуть

Керівник ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві Олег Рубан заявив, що мінімальні штрафи для роботодавців за недотримання карантинних обмежень в офісах становитимуть 34 тис. грн. У разі виявлення порушень на місце будуть направляти правоохоронців.

Чек-ліст: Що робити, якщо захворів на COVID-19

Зокрема, йдеться про недотримання дистанції, ігнорування маскового режиму та роботу колективів у повному обсязі. Такі порушення наприкінці березня — на початку квітня було виявлено у 85% державних та приватних офісів. 

Тим часом у перший же день суворого карантину (5 квітня) обмежень стали дотримуватися ретельніше. У ході моніторингу дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів у Києві Держпродспоживслужбою перевірено 1 414 об’єктів. З них 753 — об’єкти торгівлі непродовольчими товарами, 439 — продовольчими товарами та 206 — заклади громадського харчування, 9 дитячих навчальних закладів та 7 закладів освіти.

Загалом за результатами моніторингу першого дня суворого карантину зафіксовано 55 порушень.

Локдаун у Києві: за роботу в офісі без масок та без дотримання дистанції штрафуватимутьДізнайтеся, як скласти наказ про дистанційну роботу працівників у зв’язку з коронавірусом

Джерело: ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві

logo