text

Активуйте подарунковий доступ >

Служба охорони праці

Підвищення ефективності проектів видобутку нафти й газу в Україні

  • 25 лютого 2016
  • 43

При Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України cтворено Центральну комісію з розробки газових, газоконденсатних, нафтових родовищ та експлуатації підземних сховищ газу (ЦКР) — дорадчий орган, що працюватиме на постійній основі

При Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України (Міненерговугілля) cтворено Центральну комісію з розробки газових, газоконденсатних, нафтових родовищ та експлуатації підземних сховищ газу (ЦКР) — дорадчий орган, що працюватиме на постійній основі.

До складу комісії ввійшли представники видобувних компаній та центральних органів виконавчої влади, науковці та експерти. Такий склад сприятиме прозорості процедури оцінки ефективності реалізації окремих проектів видобутку, а висновки комісії матимуть комплексний характер.

Комісія аналізуватиме проекти на наявність факторів, які можуть надалі призводити до зменшення видобутку або зниження інших економічних, технологічних показників, та надаватиме Міненерговугілля рекомендації щодо затвердження проекту після його аналізу.

Міненерговугілля наголошує, що проекти розробки родовищ нафти і газу та експлуатації підземних сховищ газу затверджуються після їх наукової і науково-технічної експертизи, оскільки ці проекти мають державне значення.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся