Підвищення ефективності проектів видобутку нафти й газу в Україні

25 лютого 2016 43
При Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України cтворено Центральну комісію з розробки газових, газоконденсатних, нафтових родовищ та експлуатації підземних сховищ газу (ЦКР) — дорадчий орган, що працюватиме на постійній основі

При Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України (Міненерговугілля) cтворено Центральну комісію з розробки газових, газоконденсатних, нафтових родовищ та експлуатації підземних сховищ газу (ЦКР) — дорадчий орган, що працюватиме на постійній основі.

До складу комісії ввійшли представники видобувних компаній та центральних органів виконавчої влади, науковці та експерти. Такий склад сприятиме прозорості процедури оцінки ефективності реалізації окремих проектів видобутку, а висновки комісії матимуть комплексний характер.

Комісія аналізуватиме проекти на наявність факторів, які можуть надалі призводити до зменшення видобутку або зниження інших економічних, технологічних показників, та надаватиме Міненерговугілля рекомендації щодо затвердження проекту після його аналізу.

Міненерговугілля наголошує, що проекти розробки родовищ нафти і газу та експлуатації підземних сховищ газу затверджуються після їх наукової і науково-технічної експертизи, оскільки ці проекти мають державне значення.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

ЖУРНАЛИ ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТА З ОХОРОНИ ПРАЦІ

© Служба охорони праці, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 14788-3759 Р від 17.06.2008


  • Ми в соцмережах
Неее скачууу-єє-тьсяяя!

А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль