text

Активуйте подарунковий доступ >

Служба охорони праці

Кабмін скасував санітарні норми СРСР

  • 26 лютого 2016
  • 538

Кабінет Міністрів України визнав такими, що втратили чинність та не застосовуються на території України, акти санiтарного законодавства, виданi центральними органами виконавчої влади УРСР

Кабінет Міністрів України визнав такими, що втратили чинність та не застосовуються на території України, акти санiтарного законодавства, виданi центральними органами виконавчої влади УРСР, в тому числi їх посадовими особами, якими затверджено санiтарнi, санiтарно-гiгiєнiчнi, санiтарно-протиепiдемiчнi, санiтарно-епiдемiологiчнi, протиепiдемiчнi, гiгiєнiчнi правила i норми, державнi санiтарно-епiдемiологiчнi нормативи та санiтарнi регламенти.

Це закріплено у розпорядженні КМУ від 20.01.2016 № 94-р, яке набирає чинностi з 1 сiчня 2017 року.

За словами в. о. голови Державної санітарно-епідеміологічної служби України Святослава ПРОТАСА, цим розпорядженням скасовуються санітарні норми СРСР, які були прийняті до 1991 року: «…Велика кількість актів СРСР нині є неактуальною та непотрібною. Наприклад, ті акти, які регулювали порядок видачі молока для шахтарів, видані ще в 1923 році, санітарні вимоги до колгоспних ринків, чи санітарні вимоги до громадських вбиралень тощо».

Проте, як стверджує Святослав ПРОТАС, велика кількість санітарних актів, необхідних зараз для захисту здоров’я населення, продовжує діяти.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся