-

Не повідомили Держпраці про хворого на COVID-19 працівника — сплатіть штраф

7 жовтня 2020
14998
Середній бал: 5 із 5

Держпраці щодня контролює відомості щодо захворювання медпрацівників на коронавірус. Не повідомили вчасно про нещасний випадок / гостре професійне захворювання — позапланової перевірки не уникнути.

Не повідомили Держпраці про хворого на COVID-19 працівника — сплатіть штраф

✔️ ЗІЗ для медичних працівників

Державна служба України з питань праці наголошує:

Забезпечення дотримання трудових прав медичних працівників, які в умовах пандемії продовжують надавати допомогу людям, є одним з пріоритетних напрямів роботи Держпраці.

Випадки захворювання медпрацівників на коронавірус, які відбулися під час виконання професійних обов’язків, є гострими професійними захворюваннями, причини та обставини яких мають бути розслідувані.

Зокрема, в рамках цієї роботи Управлінням Держпраці у Миколаївській області щоденно відслідковує відомості щодо захворювання медиків на COVID-19, аналізує подання роботодавцями повідомлень про нещасний випадок / гостре професійне захворювання медпрацівників. Факти неподання повідомлень про нещасний випадок / гостре професійне захворювання (отруєння) контролюються посадовими особами Управління Держпраці.

Так, за результатами позапланової перевірки за неподання повідомлення про нещасний випадок/гостре професійне захворювання на COVID-19 молодшої медсестри, керівника приватної стоматології притягнуто до адміністративної відповідальності.

Роботодавець визнав порушення та сплатив штраф.

logo