Відкрито безплатні статті у системі «Expertus: Охорона праці»

28 вересня 2020
7603
Середній бал: 5 із 5

Контроль за станом охорони праці (далі — контроль) — один із найважливіших складників системи управління охороною праці підприємства. Його мета — виявити відхилення від норм в умовах праці; перевірити, як працівники виконують свої обов’язки з охорони праці (ОП); запобігти технологічним порушенням, нещасним випадкам, аваріям, пожежам, професійним захворюванням та іншим надзвичайним подіям на виробництві.

Як оформити результати контролю за станом ОП — розповідає експерт

Через пандемію коронавірусу Держпраці та МОЗ рекомендують запроваджувати на підприємствах дистанційну роботу. Однак не всі підприємства можуть перейти на такий режим роботи. Ми допоможемо вам розібратися, яких заходів вжити, щоб убезпечити роботу працівників в умовах карантину.

Робота в умовах карантину: яких організаційних заходів вжити на підприємстві

Чи може керівник підприємства призначити відповідальним за стан охорони праці інженера з охорони праці чи це є порушенням? Дізнайтеся зі статті:

Хто відповідає за стан охорони праці на підприємстві

Служба охорони праці підприємства виконує роботу відповідно до плану роботи та графіків обстежень, затверджених роботодавцем. Планування — це не одноразова подія, а постійний процес, який заздалегідь оцінює обставини, що змінюютьсята постійно виявляє ризики щодо працівників і системи управління охороною праці на підприємстві. Налаштуйте цей процес без порушень!

Як спланувати роботу з охорони праці

logo