З 1 вересня Держпраці посилить перевірки роботодавців

26 серпня 2020
10303
Середній бал: 5 із 5

Дізнайтеся, за що штрафуватимуть інспектори праці та встигніть впорядкувати трудові відносини з працівниками.

З 1 вересня Держпраці посилить перевірки роботодавців


Управління Держпраці у Чернівецькій області наголошує, що з 01.09.2020 року Держпраці посилить інспектування роботодавців щодо виявлення неоформлених працівників.

Якщо інспектор праці виявить факти працевлаштування незадекларованих працівників, роботодавця буде притягнуто до відповідальності, у тому числі фінансової.

Контролери Держпраці на порозі:

Зокрема, за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час; виплата заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків — штраф 10 МЗП за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення.

До юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців, які використовують найману працю та є платниками єдиного податку першої — третьої груп, застосовуватиметься попередження.

Pа недопущення інспектора до проведення контрольного заходу з питань виявлення неоформлених трудових відносин на роботодавця накладатиметься штраф у 16 МЗП.

logo