Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Скачайте новий Покажчик НПАОП 2019 ▶ ▷

Служба охорони праці

У Харкові відбулася відкрита професійна першість верхолазів-висотників «Харківська Вертикаль»

  • 11 червня 2015
  • 36

Змагання провели 23-24 травня 2015 року на верхолазному стенді Федерації альпінізму та скелелазіння Харьківської області. Організатором змагання виступило ПрАТ «Учбово-курсовий комбінат» за підтримки Департаменту праці та соціальної політики Харківської міськради та Теруправління Держгірпромнагляду Харківської області

Змагання провели 23-24 травня 2015 року на верхолазному стенді Федерації альпінізму та скелелазіння Харьківської області. Організатором змагання виступило ПрАТ «Учбово-курсовий комбінат» за підтримки Департаменту праці та соціальної політики Харківської міськради та Теруправління Держгірпромнагляду Харківської області.

Безпосереднє керівництво змаганнями проводила суддівська колегія, яку очолив Гриценко Анатолій Іванович, викладач ПрАТ «Учбово-курсовий комбінат», інструктор з альпінізму 3 категорії, єдиний в Україні інструктор з кваліфікаційного навчання за програмою Міжнародної асоціації промислового альпінізму (IRATA).

Також до складу суддівської колегії увійшли:

Загребельний Ігор Анатолійович — інструктор з альпінізму 3 категорії, викладач висотно-верхолазних робіт;

Нечаєв Сергій Миколайович — майстер ТОВ «СП КРАФТ»;

Єна Тамара Іванівна — інструктор вищої категорії з альпінізму, перша в Україні жінка-першопроходець на гімалайську вершину восьмитисячник Дхаулагірі (висотою 8167 м.).

Метою проведення заходу було:

  • перевірити та підвищити рівень технічної підготовки працівників, які виконують висотно-верхолазні роботи, спеціалістів, які виконують роботи методом промислового альпінізму, співробітників рятівних служб та спортсменів гірничого спорту;
  • ознайомити учасників із методами та технологіями виконання висотно-верхолазних робіт відповідно до європейських стандартів IRATA;
  • обмінятися досвідом щодо техніки виконання верхолазних робіт, евакуації постраждалих із високих об’єктів та використання спорядження для цих цілей;
  • підгодовувати працівників до безаварійної роботи в сезоні 2015 року.

Усі етапи змагання проходили згідно з правилами охорони праці під час виконання робіт на висоті (НПАОП 0.00-1.15-07), а також нормами та правилами IRATA.

У змаганнях взяли участь 13 команд з 5 міст України: Києва, Дніпропетровська, Харкова, Луганська та Дніпродзержинська. Була проведена командна першість, де слід було продемонструвати уміння організувати підйом тяжкого вантажу за допомогою поліспастних систем і з їх допомогою та мотузкових відтяжок пронести цей вантаж по складному маршруту та з філігранною точністю опустити в ложемент.

За результатами до першості з транспортування постраждалого допускали учасників команд, які зайняли три перші місця. Команди та учасники, які зайняли призові місця, були нагороджені грамотами та цінними призами. Найкраще впоралася команда з Луганська — перше місце. Друге та третє — Дніпродзержинськ та Дніпропетровськ.

На етапі особистої першості учасникам слід було виконати складну операцію — зняти постраждалого із зависання з важкодоступного місця та транспортувати його до місця, де можливо надати йому комплексну медичну допомогу.

Головний приз — сертифікат вартістю 700 євро на навчання в рамках кваліфікаційних курсів IRATA. А пощастило отримати його учаснику Скороходову В.В. Переможець вже вигравав раніше аналогічний приз, навчався за програмою IRATA та має сертифікат 1 рівня. На цих змаганнях він вдруге підтвердив свій професійний рівень і отримав можливість знову пройти навчання та отримати вже 2 рівень IRATA. 

Учасники на змаганнях показали високу технічну підготовку під час виконання задач. Особливо вирізнялися вміннями учасники з кваліфікацією IRATA. І це підтверджує, що кваліфікація за міжнародними стандартами — правильний вибір в умовах євроінтеграції України.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати