-

Хто ще матиме право на пенсію за вислугу років

26 лютого 2016
270
Середній бал: 5 із 5

Завідувачі філіями, їх заступники з навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів, військових загальноосвітніх навчальних закладів, музичних і художніх шкіл отримали право на пенсію за вислугу років та на щорічну основну відпустку тривалістю 56 календарних днів

Завідувачі філіями, їх заступники з навчально-виховної (навчальної, виховної) роботи загальноосвітніх навчальних закладів, військових загальноосвітніх навчальних закладів, музичних і художніх шкіл отримали право на пенсію за вислугу років та на щорічну основну відпустку тривалістю 56 календарних днів. Таке рішення постановив Кабінет Міністрів України (постанова КМУ «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» від 20.01.2016 № 79).

Посади «Завідувач філією» та «Заступник завідувача філією з навчально-виховної (навчальної, виховної) роботи» включено до Переліку посад педагогічних працівників, затвердженого постановою КМУ від 14.06.2000 № 963. Зазначено, що оплата праці працівників на цих посадах здійснюватиметься за 12-16 розрядом Єдиної тарифної сітки.

logo