Аналіз виробничого травматизму за І півріччя 2020 року

30 липня 2020
8684
Середній бал: 5 із 5

Майже 60% нещасних випадків зі смертельним наслідком сталися з організаційних причини. Така статистика — привід для фахівців з охорони праці ще раз проаналізували свою роботу, а працівникам збагнули, як важливо дотримуватися правил охорони праці.

Аналіз виробничого травматизму за І півріччя 2020 року

Державна служба України з питань праці оприлюднила на своєму офіційному сайті інфографіку щодо стану виробничого травматизму за І півріччя 2020 року.

Серед причин нещасних випадків зі смертельним наслідком переважають (58, 7%) організаційні. Тобто, працівники нехтують вимогами інструкцій з охорони праці та посадових інструкцій, порушують правила безпеки та технологічного процесу. Друге місце в антирейтингу (26,4%) посідають психофізичні, техногенні, природні, екологічні та соціальні причини. На третьому місці — технічні (14,9%).

Аналіз виробничого травматизму за І півріччя 2020 рокуЗагалом у червні від початку 2020 року стан виробничого травматизму різко зріс. За перше півріччя поточного року на підприємствах і в організаціях виробничі травми отримали 2298 особи, зокрема 208 — смертельні. 

Аналіз виробничого травматизму за І півріччя 2020 року

Аналіз виробничого травматизму за І півріччя 2020 року

Нагадуємо, що наразі додаткову небезпеку становить гостра респіраторна хвороба COVID-19. Для деяких категорій працівників вона входить до переліку професійних захворювань. Бережіть себе та своїх працівників, а редакція журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» допоможе створити безпечні умов праці в будь-якій ситуації.

logo