Як під час карантину вводити в обіг окремі ЗІЗ — роз’яснення Держпраці

24 липня 2020
10065
Середній бал: 5 із 5

На період обмежувальних заходів, спричинених COVID-19, Кабмін прийняв ряд постанов, спрямованих на спрощення процедури введення в обіг окремих засобів індивідуального захисту. Що дозволено законодавством?

Держпраці роз’яснює, як під час карантину вводити в обіг окремі ЗІЗ

Відповідно до постанови КМУ від 20.03.2020 № 226 дія Технічного регламенту засобів індивідуального захисту не поширюється на засоби індивідуального захисту, включені до Переліку лікарських засобів, медичних виробів та/або медичного обладнання, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19), які звільняються від сплати ввізного мита та операції з ввезення яких на митну територію України звільняються від оподаткування податком на додану вартість, затвердженого постановою КМУ від 20.03.2020 № 224 (далі — Перелік).

Інструкція з охорони праці під час роботи на підприємстві в умовах карантину

Також постановою Кабміну від 08.04.2020 № 271 внесено ряд змін до Переліку, зокрема, в частині визначення найменувань, кодів згідно з УКТЗЕД та процедури введення в обіг засобів індивідуального захисту.

Джерело: Держпраці

logo