-

Правила виконання маркшейдерських робіт: проєкт від Держпраці

20 липня 2020
8599
Середній бал: 5 із 5

Проєкт встановлює організаційні та технічні вимоги до всього комплексу маркшейдерських робіт при відкритому і підземному способах розробки родовищ рудних та нерудних корисних копалин, будівництві гірничих підприємств, використанні надр у цілях, не пов'язаних із видобуванням корисних копалин. Встигніть ознайомитись та внести свої зауваження.

Правила виконання маркшейдерських робіт: проєкт від Держпраці

Державна служба України з питань праці (далі — Держпраці) розробила проєкт наказу Мінекономіки «Про затвердження Правил виконання маркшейдерських робіт під час розробки родовищ рудних та нерудних корисних копалин» (далі — Проєкт).

Проєкт встановлює організаційні та технічні вимоги до всього комплексу маркшейдерських робіт при відкритому і підземному способах розробки родовищ рудних та нерудних корисних копалин, будівництві гірничих підприємств, використанні надр у цілях, не пов’язаних із видобуванням корисних копалин.

Шкідливі умови праці на підприємстві: що повинен робити роботодавець

За інформацією Держпраці, прийняття Проєкту та реалізація його вимог сприятиме раціональному використанню та охороні надр, дасть можливість підвищити загальний рівень промислової та техногенної безпеки на гірничих підприємствах із підземним та відкритим способом видобутку рудних та нерудних корисних копалин в Україні.

Пропозиції та зауваження до Проєкту приймаються протягом одного місяця з дня його оприлюднення на офіційному веб-сайті Держпраці за адресою:

  • Державна служба України з питань праці, 01601, м. Київ, вул. Десятинна, 14;
  • e-mail: dsp@dsp.gov.ua;
  • факс/тел.: (044) 289 30 31.

logo