Суб’єкти господарювання вправі встановлювати декілька електролічильників

17 червня 2015
45
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Спеціалісти НКРЕКП роз’яснили, що для юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців можна застосувати процедуру розділу об’єкта на виокремлені площадки вимірювання спожитої електроенергії для різних цілей із встановленням окремих приладів обліку на кожній площадці

Спеціалісти НКРЕКП роз’яснили, що для юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців можна застосувати процедуру розділу об’єкта на виокремлені площадки вимірювання спожитої електроенергії для різних цілей із встановленням окремих приладів обліку на кожній площадці. Це роблять для проведення розрахунків за різними тарифами у відповідні розрахункові періоди. Тобто на території споживача за однією адресою, відповідно до проектних рішень, може бути організовано одну або декілька додаткових (окремих) площадок вимірювання електричної енергії. При цьому проектом має бути виключена можливість приєднання на додаткових (окремих) площадках вимірювання електроустановок або струмоприймачів, не передбачених проектом.

Окремо зазначено, що для обліку електричної енергії, спожитої населенням для побутових або інших господарських потреб, може застосовуватися лише один прилад обліку електричної енергії. Тобто у квартирах або інших об’єктах споживача, розташованих за однією адресою, встановлюється один прилад обліку незалежно від кількості господарських будівель.

logo