Уряд змінив порядок надання гірничих відводів

28 травня 2020
15395
Середній бал: 5 із 5

Рада міністрів АР Крим, обласної, Київської та Севастопольської міської Ради народних депутатів більше не надають гірничі відводи для розробки родовищ корисних копалин місцевого значення. Хто відтепер має такі повноваження, та які ще зміни підготував Кабмін?

Уряд змінив порядок надання гірничих відводів

Кабмін постановою № 352 від 06.05.2020 «Про внесення змін до Положення про порядок надання гірничих відводів і Положення про Державну службу України з питань праці» вніс зміни до Положення про порядок надання гірничих відводів.

Відтепер гірничі відводи для розробки родовищ корисних копалин місцевого значення надаються територіальними органами Держпраці. Раніше вони надавалися Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласною, Київською та Севастопольською міською Радами народних депутатів.

Також уточнено, що гірничі відводи для розробки родовищ корисних копалин загальнодержавного значення, будівництва і експлуатації підземних споруд та інших цілей, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин, надаються Держпраці після погодження заявки на отримання гірничого відводу з відповідним територіальним органом Держпраці.

Положення доповнено нормою, згідно з якою розгляд заявки на отримання гірничого відводу не повинен перевищувати 21 день.

Джерело: ГУ Держпраці у Київській області

 

Уряд змінив порядок надання гірничих відводів
Георгій Лесенкоексперт з охорони праці, Київ
Не допускайте до роботи працівників, які не пройшли вступний інструктаж з охорони праці. Правильно його організувати допоможуть зразки необхідних документів.
logo