КМУ затвердив форму повідомлення про прийняття працівника на роботу

24 червня 2015
79
Середній бал: 5 із 5
  • Теми:

Постановою Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 № 413 затверджено Порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу

Постановою Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 № 413 затверджено Порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу.

Зазначено, що таке повідомлення подається власником пiдприємства, установи, органiзацiї або уповноваженим ним органом (особою) чи фiзичною особою до територiальних органiв Державної фiскальної служби за мiсцем облiку їх як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соцiальне страхування. Форму повідомлення наведено у додатку до постанови.

Повідомлення подається до початку роботи працiвника за укладеним трудовим договором одним iз таких способiв:

- засобами електронного зв’язку з використанням електронного цифрового пiдпису вiдповiдальних осiб;

- на паперових носiях разом з копiєю в електроннiй формi;

- на паперових носiях, якщо трудовi договори укладено не бiльше нiж iз п’ятьма особами.

Інформацiя, що мiститься у повiдомленнi про прийняття працiвника на роботу, вноситься до реєстру страхувальникiв та реєстру застрахованих осiб вiдповiдно до Закону України «Про збiр та облiк єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соцiальне страхування» від 08.07.2010 № 2464-VI.

logo