Скачайте План комплексних перевірок 2019 ⇓

Служба охорони праці

Безпечна експлуатація холодильних установок у червневому номері журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» (№ 6/2015)

  • 26 червня 2015
  • 39

Про класифікацію холодильних установок, організацію їх експлуатації відповідно до вимог нормативно-правових актів, завдання та обов'язки машиніста холодильних установок та багато іншого читайте на сторінках червневого Довідника

У черговому номері журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» (№ 6/2015) редакція підготувала для вас найактуальнішу та достовірну інформацію, опрацьовану експертами з охорони праці.

Темою номера стала стаття про безпечну експлуатацію холодильних установок, що особливо важливо в жарку літню пору. В таких установках наявні речовини, які перебувають під тиском і мають небезпечні властивості, тому їх експлуатація вимагає дотримання вимог нормативно-правових актів. Для закріплення знань пропонуємо практикум-тест на цю тему.

У рубриці «Дотримуємося пожежної безпеки» ви дізнаєтеся про типи пожежних сповіщувачів та їх вибір, вимоги до експлуатації сповіщувачів та оповіщування.

Часто роботодавці для оптимізації витрат на оплату праці та уникнення сплати податків укладають з працівниками не трудові, а цивільно-правові договори. На сторінках журналу ви прочитаєте про особливості укладання таких договорів.

Не оминули ми і такої важливої теми, як пільги та компенсації. В цьому номері знайдете вичерпну консультацію експерта щодо питання, чи обов’язково надавати працівникові інші пільги та компенсації, якщо він має право на щорічну додаткову відпустку за роботу із шкідливими умовами праці.

Продовжуємо вивчати судову практику. З цього номера ви дізнаєтеся про судовий прецедент щодо зобов’язання правонаступника надати працівнику довідку про умови праці.

Також знайдете відповіді на такі питання:

- чи зараховують навчання в техучилищі й строкову службу до стажу, що дає право на пільгову пенсію;

- чи мають право електрозварники на скорочену тривалість робочого тижня, якщо вони працюють на зварювальній дільниці на напівавтоматичних машинах;

- який порядок видачі молока медичним працівникам рентгенкабінету;

- чи обов’язково юрист має узгоджувати інструкції з охорони праці.

Повний зміст журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» (№ 06/2015)>>>

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки для спеціаліста з охорони праці, інструкції з охорони праці, журнали реєстрацій інструктажів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся

Скачайте План роботи інженера з охорони праці

Скористайтеся готовим зразком плану або адаптуйте власний з урахуванням особливостей вашого підприємства.

План роботи інженера з охорони праці

 Скачати