-

Кабмін продовжить карантин до 12 травня

21 квітня 2020
6653
Середній бал: 5 із 5

Очільник МОЗ Максим Степанов повідомив, що уряд продовжить карантин, однак дещо послабить обмежувальні заходи.

⚡ Засоби індивідуального захисту: що має знати кожен медпрацівник

Міністр охорони здоров’я на брифінгу заявив: «На найближчому засіданні уряду МОЗ буде виносити постанову щодо продовження дії карантину. Продовжувати ми збираємося до 12 травня. Це продовження викликано рівнем захворюваності, який є і тією небезпекою, яку несе коронавірусна хвороба».

Водночас, за словами М. Степанова, карантинні заходи будуть пом’якшені. Зокрема, йдеться про те, щоб дозволити громадянам гуляти в парках.

«Ці прогулянки будуть чітко обмежені щодо кількості осіб, щодо засобів індивідуального захисту під час прогулянок, і будуть дуже чіткі критерії виставлені в цій постанові», — зауважив міністр.

Кабмін продовжить карантин до 12 травня

Міністр охорони здоров’я
Максим Степанов

До того ж планується відкрити для відвідування музеї і бібліотеки, але також із чіткими застереженнями щодо дотримання карантинних обмежень, пов’язаних, зокрема, із дотриманням дистанції, наявністю засобів індивідуального захисту. Проводитиметься термоскринінг на вході до закладів.

Передбачена також низка інших пом’якшень карантинних заходів, які, за інформацією М. Степанова, будуть чітко регламентовані урядовим рішенням.

Джерело: Укрінформ

logo