Всеукраїнський онлайн-марафон: як підприємствам пережити весну 2020

2 квітня 2020
2421
Середній бал: 5 із 5

Цифрове видавництво MCFR запускає антикризовий онлайн-марафон на допомогу українському бізнесу. Для того, щоб стати учасником марафону, потрібно зареєструватися на вебінар. Участь у всіх заходах безплатна!

Стати учасником онлайн-марафону

Звичний ритм життя багатьох українців змінився через загрозу поширення коронавірусної інфекції. Підприємства намагаються по-новому організувати роботу своїх працівників, щоб захистити їх від захворювання. Однак іноді питань виникає більше ніж відповідей. 

У такий час багатьом хотілося б знайти надійний дороговказ у туманній вірусонебезпечній ситуації. Аби допомогти спеціалістам з охорони праці, команда фахівців Цифрового видавництва MCFR влаштовує антикризовий онлайн-марафон, участь у якому абсолютно безплатна.

Усі редакції професійних журналів MCFR об’єдналися, щоб провести низку вебінарів, присвячених найбільш актуальним на сьогодні темам. Зокрема, ви дізнаєтеся, як в умовах карантину організувати безпечну роботу працівників, яких не можна перевести на роботу у віддаленому режимі, як забезпечити пожежну безпеку та цивільний захист на підприємстві у період надзвичайної ситуації та карантину та ін.

Повний перелік заходів — за посиланням: Всеукраїнський онлайн-марафон: як підприємствам пережити весну 2020 Не гайте часу і зареєструйтеся зараз!

logo