До 28 лютого прозвітуйте про виконання нормативу працевлаштування осіб з інвалідністю

25 лютого 2020
7741
Середній бал: 5 із 5

Розрахувати норматив робочих місць для осіб з інвалідністю та суму санкцій за невиконання цього нормативу допоможе наш онлайн-калькулятор.

Для підприємств, установ, організацій, фізичних осіб — підприємців, які використовують найману працю, встановлено обов’язковий норматив робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю у розмірі 4% середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу за рік, а якщо працює від 8 до 25 осіб, — у кількості одного робочого місця. Якщо ж середньооблікова чисельність працюючих осіб з інвалідністю менша, ніж установлено нормативом, то необхідно щороку сплачувати до Фонду соціального захисту інвалідів штрафні санкції відповідно до ст. 20 Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» від 21.03.1991 № 875-XII.

Розрахувати норматив робочих місць для осіб з інвалідністю та суму санкцій за невиконання цього нормативу допоможе калькулятор.

Калькулятор розрахунку квоти осіб з інвалідністю

Для того, щоб прозвітувати про виконання нормативу працевлаштування осіб з інвалідністю, підприємства, в яких за основним місцем роботи працює 8 і більше осіб, мають зареєструватися у відповідних відділеннях Фонду соціального захисту інвалідів за своїм місцезнаходженням і до 1 березня подати цим відділенням звіт про зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю за формою 10-ПІ.

У цьому році 01.03.2020 — це неділя, тому останній день, щоб подати звіт, — п’ятниця 28 лютого.

logo