Про спеціальні перерви у робочий час

6 липня 2015 411
Державна інспекція України з питань праці роз’яснила умови надання працівникам спеціальних перерв у робочий час

У листі від 30.04.2015 № 32-21/01-472 Державна інспекція України з питань праці роз’яснила умови надання працівникам спеціальних перерв у робочий час.

Відповідно до ст. 168 КЗпП працівникам, що працюють у холодну пору року на відкритому повітрі або в закритих неопалювальних приміщеннях, вантажникам та деяким іншим категоріям працівників надаються спеціальні перерви для обігрівання та відпочинку, які входять у робочий час. Обов’язок власника або уповноваженого ним органу – обладнати приміщення для обігрівання та відпочинку працівників.

Кількість і тривалість перерв визначає власник або уповноважений ним орган за погодженням із виборним органом первинної профспілкової організації.

Переліки працівників, які мають право на спеціальні перерви для обігрівання, погодні умови та тривалість і кількість перерв встановлюються у колективних договорах.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх подій у сфері охорони праці!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

ЖУРНАЛИ ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТА З ОХОРОНИ ПРАЦІ

Розсилка

© Служба охорони праці, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 14788-3759 Р від 17.06.2008


  • Ми в соцмережах